- تبلیغات -

به دوره آموزش خواب نوزاد خوش اومدید

آماده اید شروع کنیم ؟!

آیا دوره آموزش خواب نوزادان برای فرزند من مناسب است؟
حتما سوالات زیادی براتون پیش اومده

که آیا این آموزش براتون مناسبه یا نه؟

مادر و پدر شدن بهترین حس دنیاست با توجه به شرایط امروز که همه چیز هر روزه داره تغییر میکنه، حتما متوجه شدین که بچه ها هم مستثنا از این مورد نیستن، پس قطعا نیاز به آموزش داریم تا با روش های قدیمی تاثیر منفی روی رشد روانی و جسمی نوزاد و خواب اون نداشته باشیم

دوره آموزش خواب نوزاد قطعا برای شما مناسبه اگر :

  • نوزاد کوچولوی تازه متولد شده شما فقط توی بغل مامانش (باباش) میخوابه و جای دیگری خوابش نمیبره.
  • انتظار دارید خیلی سریع فرزندتون به خواب بره و خوابی فوق العاده خوب و با کیفیتی داشته باشه.
  • نوزاد شما خوب نمیخوابه و یا ساعتهای خواب نا منظمی داره و دچار کمبود خواب شده.
  • دوست دارید مثل بقیه خودتون هم از این مرحله از رشد کودکتون لذت ببرید نه فقط این که با خستگی زیاد یا کم خوابی های طولانی فقط این مرحله رو بگذرونید.

ببینیم نظرات چندتا از مامان ها رو:

شیما حبیبی
اطلاعات بیشتر
این دروه برای من فوق العاده بود، بعد از اجرای روشی که به من و همسرم آموزش داده شد انگار یه زندگی جدید داریم که هم بچه مون راحت تر میخوابه هم ما میتونیم دوباره راحت بخوابیم.
آیناز پرویزی
اطلاعات بیشتر
شاید باورتون نشه فرزند من به تنهایی در تخت خودش میخوابه ☺ و فقط در طول شب یکبار بیدار شد اون هم برای خوردن شیر و بعد دوباره به راحتی خوابید. ممنون از آموزش و ابزاری که در اختیارمون قرار دادید.
دوره آموزش خواب نوزاد چیکار میکنه

نحوه استفاده از این دوره آموزشی

placeholder

اول: دانلود کتاب کار

کتاب کار آموزش خواب نوزاد تازه متولد شده ابزاری مناسب برای یادگیری هر مرحله از فرآیند آموزش است و در ثبت و ارزیابی تغییرات رفتار نوزاد به شما کمک خواهد کرد.

placeholder

دوم: یادگیری

آموزش های این دوره در  چهار بخش اصلی ارائه شده است. که شما میتوانید  آن را به ترتیب ببینید. هر جا احساس کردید نیاز به دوره مطالب دارید برگردید و دوباره مطالب را بازبینی کنید.

placeholder

سوم: شروع فرآیند

هنگامی که دلبندتان را در آغوش گرفتید، می توانید آنچه را آموخته اید شروع کنید! فقط فراموش نکنید که قبل از شروع، دوره آموزش خواب نوزاد را باید کامل کنید.

اکنون زمان آن است در این دوره طلایی، آموزش خواب به فرزند خود را شروع کنید تا برای سلامت جسم و ذهن آنها در آینده سرمایه گذاری درستی کرده باشید.

ببینیم نظرات چندتا از مامان ها رو:

بهار رنجبر
اطلاعات بیشتر
نوزاد من دچار زردی بود در ابتدا تولد و خوب شیر نمیخورد روی خواب نوزادم تاثیر گذاشته بود خیلی خیلی خوب بود واقعا فکرش رو نمیکردم ، ممنونم از اموزشهای خوبتون
محدثه سادات حاج قاسمی
اطلاعات بیشتر
مادر شدن بهترین حس دنیاست فکر میکنی بهت امانتی بسیار حساس دادن ، و مراقبت از نوزاد بسیار سخته وقتی مثل من دست تنها باشید، کاش دوره های این چنین رو بیشتر معرفی کنید تا با خیال راحت تری این روزها رو بتونیم سپری کنیم
سارا بیات
اطلاعات بیشتر
من دوره رو خیلی خوب دیدم و بعد از اون شروع به انجام آموزش ها کردم، این آموزش ها خیلی سریع تر از چیزی که فکر میکردیم جواب داد و ما رو شگقت زده کرد.
سرفصل های دوره آموزش خواب نوازاد
این دوره کامل تر از اون چیزیه که فکرش رو می‌کنید

سرفصل های دوره عبارت است از :

بخش اول

بخش دوم

بخش سوم

بخش چهارم

دوره آموزش خواب نوزاد چیه؟
آیا این دوره آیا پکیچ آموزش خواب کامله؟

دوره آموزش خواب نوزاد چیه؟

این دوره یک دوره آموزش خواب کامل نیست؛ زیرا نوراد شما در این مرحله از رشد، توانایی تسکین دادن خود را ندارد!

در دوره آموزش خواب نوزاد، شما در هیچ یک از مراحل دوره نمی بیند که مثلا درباره این صحبت کنیم که کودک را به حال خود بگذارید تا برای مدت طولانی گریه کند.

نوزادان بسیار نیازمند هستند! در این دروه به جای آموزش خواب، ما در حال یادگیری چگونگی درک نوزاد از خواب هستیم.

کار کردن در اوقات بیداری مناسب، شروع چرت زدن و برنامه های منظم قبل از خواب و بدست آوردن اعتماد به نفس برای خواباندن صحیح کودک.

ببینیم نظرات چندتا از مامان ها رو:

هدی رضاییان
اطلاعات بیشتر
ما بعد از آموزش سعی میکنیم در 45 دقیقه تا یک ساعتی که فرزندمون بیدار هست به اون کمک کنیم تا بهترین ساعت بیداری رو تجربه کنه... با این کار چه در روز و چه در شب فقط چیزی حدود 5 تا 10 دقیقه طول میکشه تا آرتا بخوابه. در سه هفته گذشته؛ شبها خیلی خوب میخوابه و فقط برای خوردن شیرش از خواب بیدار میشه. ما از پیژامه به خاطر این آموزش فوق العاده واقعا ممنونیم.
بعد از گذروندن دوره آموزش خواب نوزاد

چه تغییراتی رو خواهیـــــم دید؟

توقع جادو نداشته باشید اما …

این آموزش خیلی بستگی به روحیات شما داره ما تمام اموزش های علمی با در نظر گرفتن تمام موارد بهتون آموزش میدیم تا در آینده نه چندان دور نتیجه فوق العاده رو خودتون ببینید

بعد از گذراندن این دوره یاد میگیرید هنگامی که کودک را به خانه آوردید؛ میدانید چه زمانی کودک باید چرت بزند، محیط خواب او چگونه باشد، چطور او را در جایش بخوابانید و چطور میتوانید ساعت خواب او را به نحوی تنظیم کنید تا شب ها خواب بهتری داشته باشد و فقط برای خوردن شیر شما از خواب بیدار شود.

این دوره برای شما مثل یک نقشه راه خواهد بود. نوزاد به مقدار زیادی خواب و توجه شما نیاز دارد، به همین دلیل است که شما باید در مورد این مرحله از رشد کودک اطلاعات درستی داشته باشید و نحوه دقیق انجام کار را بدانید.

ما ممکن است قبل از بارداری در کلاس های مختلفی شرکت کنیم یا کتاب های متنوعی بخوانیم  اما چرا در مورد یکی از نیازهای اولیه کودک که خوابیدن است چیزی نیست و دوره یا آموزشی برای آن وجود  ندارد؟!

کیفیت خواب تاثیر مستقیم بر روحیات و صد درصد رشد داره و….

یکی از اهداف اساسی ما در پیژامه این است که شما را با تاثیرات خواب درست و با کیفیت بر چگونگی رشد کودک و تاثیر مستقیم آن بر سلامت او در دوران بزرگسالی آشنا کنیم تا بدانید دانستن این نکات بهترین راه سرمایه گذاری برای آینده اوست.

بعد از گذروندن دوره آموزش خواب نوزاد چه تغییراتی رو خواهیم دید؟

سوالات متداول شما در مورد دوره آموزش خواب کودکان

شما میتونید با خرید اشتراک سایت پیژامه این دوره رو دریافت کنید.

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم این دوره یک دوره آموزش خواب کامل و سخت گیرانه نیست!

چون هنوز فرزند شما نیاز به رشد بیشتری دارد و در این دوره به صورت کامل به شما و توجه‌تان نیازمند است. در واقع این دوره آموزش برای شماست تا با شناخت عوامل، فرزندتان رو بهتر بخوابانید.

دغدغه اول همه مادران سلامت جسم  و ذهن نوزادشونه ، ما در این دوره کنار شما و فرزندتان هستیم تا بهتر تغذیه کند و یاد بگیرد شیر خوردن برای سیر شدن است نه خوابیدن! تا همزمان با رشد تکامل، خواب بهتر و تغذیه ای سالم را تجربه کند.

همانطور که بالاتر به آن اشاره کردیم این دوره یک دوره آموزش خواب کامل و سخت گیرانه نیست!

چون هنوز فرزند شما نیاز به رشد بیشتری دارد و در این دوره به صورت کامل به شما و توجه‌تان نیازمند است. در واقع این دوره آموزش برای شماست تا با شناخت عوامل، فرزندتان رو بهتر بخوابانید.

دغدغه اول همه مادران سلامت جسم  و ذهن نوزادشونه ، ما در این دوره کنار شما و فرزندتان هستیم تا بهتر تغذیه کند و یاد بگیرد شیر خوردن برای سیر شدن است نه خوابیدن! تا همزمان با رشد تکامل، خواب بهتر و تغذیه ای سالم را تجربه کند.

خیر! فرزند شما برای برنامه ریزی هنوز آماده نیست. ما به شما در این دوره یاد خواهیم داد چطور در زمان بیداری با فرزند خود رفتار کنید، چه برنامه ای در طول روز با او داشته باشید و بتوانید برای او روتین های روزانه ای تعریف کنید تا شب ها راحت تر بخوابد، در واقع ساعات خواب کودک ‌کیفیت خواب اون از مهم‌ترین دغدغه های والدین است.

خوشحال میشیم پاسخگوی سوالاتتون باشیم ...

آموزش، بهترین راه سرمایه گذاری برای آینده فرزندتان

آماده پیوستن به صدها خانواده دیگری که از این آموزش استفاده کرده اند هستید؟

ما تنها به شما آموزش نمی‌دهیم؛ مشاورین پیژامه از ابتدا در کنار شما هستند تا همه نگرانی ها و دغدغه های شما رو از بین ببرند.

خرید اشتراک 4 ماهه آموزش خواب پیژامه به مبلغ 269.000 تومان برای مدت محدود 69.000 تومان

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌