بهترین بالش مموری فوم

راهنمای خرید بهترین بالش های مموری فوم در سال 1399

0 1,220

- تبلیغات -

روش بررسی ما

توصیه های خرید تشک و کالای خواب پیژامه مبتنی بر نظرات و تجربه استفاده بیش از ۱۰۰۰ نفر از مصرف کنندگان و تیم آزمایش کننده ما، تهیه و تنظیم شده است.
ما هرگز کالای خوابی را که شخصا در آزمایشگاه خود استفاده و آزمایش نکرده باشیم، به شما توصیه و پیشنهاد نخواهیم کرد.
شما میتوانید با اطمینان کامل، زمانی که برای خرید محصولی تصمیم می گیرید و محصولی که انتخاب کرده اید را در پیژامه بررسی کرده و با اطمینان خرید خود را نهایی کنید.
تحقیقات جامع ما توسط شما، دنبال کنندگان، خریداران و تیم آزمایشگاهی انجام می شود و کاملا صادقانه و بیطرف است.
شما میتوانید در اینجا درباره نوع تحقیقات و آزمایش های ما بیشتر بخوانید.

چطور یک بالش مموری فوم مناسب انتخاب کنیم؟

فوم پلی اورتان ویسکو الاستیک که با عنوان مموری فوم یا فوم هوشمند در بین مردم شناخته می شود، یک ماده محبوب برای تولید کالای خواب (تشک و بالش) است.  این مواد باعث رفع و کاهش درد در مناطق حساس بدن شده و خاصیت درمانی دارند.

مموری فوم یا همان فوم هوشمند هنگام تماس با بدن و جذب حرارت آن نرمتر شده و به صورت کامل شکل بدن را به خود میگیرد و به صورت کامل با خطوط بدن هماهنگ می شود پس از بلند شدن از روی آن این حرارت از بین رفته و به شکل اولیه خود باز می گردد.

بالش های تولید شده با مواد مموری فوم یا فوم هوشمند به دو شکل کلی هستند: بالش هایی که به صورت قالبی و یک تکه تولید می شوند و بالش هایی که از مموری فوم  خرد و فراوری شده تولید می شوند.
علاوه بر این، بعضی از بالش هایی که با مموری فوم ها تولید می شوند از شکل و طراحی خاصی برخوردارند و پشتیبانی بهتری را برای افراد مبتلا به دردهای مزمن گردن، کمر و شانه فراهم می کنند.

بالش های مموری فوم را هیچگاه نباید با ماشین لباسشویی بشویید، اما میتوانید برای حفظ پاکیزگی روکش و روبالشی این بالش های را شسته و به حفظ بهداشت و سلامت خواب خود کمک کنید.

بهترین بالش مموری فوم

بالش های مموری فوم در مقایسه با بالش های ساخته شده از مواد دیگر، مانند لاتکس، پشم و یا پوسته های گندم سیاه، قیمت متوسط تری دارند.
اگر مایلید تا اطلاعاتی بیشتری در رابطه با بالش های مموری فوم و ملاحظات مهم در انتخاب مدل مناسب داشته باشید با ما همراه شوید.
در ادامه بهترین گزینه های خرید بالش مموری فوم موجود در بازار را از نظر ما مشاهده خواهید کرد. انتخاب ما بر اساس تجارب استفاده مشتریان این بالش ها و همچنین تحقیق و تحلیل عمیق تیم پیژامه است.

- تبلیغات -

۵ بالش مموری فوم برتر به انتخاب پیژامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.