بهترین بالش سفری

راهنمای خرید بهترین بالش های سفری در سال 1399

0 42

روش بررسی ما

توصیه های خرید تشک و کالای خواب پیژامه مبتنی بر نظرات و تجربه استفاده بیش از 1000 نفر از مصرف کنندگان و تیم آزمایش کننده ما، تهیه و تنظیم شده است.
ما هرگز کالای خوابی را که شخصا در آزمایشگاه خود استفاده و آزمایش نکرده باشیم، به شما توصیه و پیشنهاد نخواهیم کرد.
شما میتوانید با اطمینان کامل، زمانی که برای خرید محصولی تصمیم می گیرید و محصولی که انتخاب کرده اید را در پیژامه بررسی کرده و با اطمینان خرید خود را نهایی کنید.
تحقیقات جامع ما توسط شما، دنبال کنندگان، خریداران و تیم آزمایشگاهی انجام می شود و کاملا صادقانه و بیطرف است.
شما میتوانید در اینجا درباره نوع تحقیقات و آزمایش های ما بیشتر بخوانید.

چطور یک بالش سفری مناسب انتخاب کنیم؟

زمانی که در سفر هستید و به کمی خواب نیاز دارید تا خستگی راه را به در کنید، قطعا دنبال لوازمی خواهید بود که به شما برای داشتن یک استراحت کوتاه و البته عالی کمک کند.

معمولا اکثر افراد پس از خواب در وسایل نقلیه مانند اتومبیل، هواپیما و …  دردهای ناشی از کوفتگی عضلات به دلیل بد خوابیدن را تجربه کرده اند. دلیل اصلی این دردها، فشارهای نامتوازن و زیادی ست که به نقاطی از بدن در زمان خواب وارد می شود. به همین دلیل، بالش های مسافرتی یا همان بالش سفری یکی از لوازم جانبی ضروری و بسیار مهمی است که اکثر افراد از آنها به صورت مکرر استفاده می کنند.

بالش های مسافرتی بسبار کوچکتر از بالش های استاندارد هستند و همین امر به آنها اجازه میدهد تا زمان خواب در نقاط اصلی بین سر و گردن قرار گیرد. همچنین این بالش ها بسیار سبک هستند تا به راحتی قابل جابه جایی باشند و معمولا دارای روکش هایی با رنگ های تیره و از جنس مخمل هستند.

داخل این بالشها معمولا با فوم های سبک و یا هوا پر می شوند که این هوا زمان حمل و نقل می توانند تخلیه گردد. علاوه بر بالش های معمولی مستطیل یا مربعی شکل، امروزه بالش های سفری به شکل U و همچنین اشکال خلاقانه دیگری نیز تولید می شوند.

انواع بالش سفری

در این راهنما به بررسی کوتاه ویژگی های بالش های سفری پرداختیم

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با بالش های سفری و ملاحظات مهم در انتخاب مدل مناسب داشته باشید با ما همراه باشید.
در ادامه بهترین گزینه های خرید بالش های سفری موجود در بازار را از نظر ما را مشاهده خواهید کرد. انتخاب ما بر اساس تجارب استفاده مشتریان این بالش ها و همچنین تحقیق و تحلیل عمیق تیم پیژامه است.

5 بالش سفری برتر به انتخاب پیژامه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.