بهترین بالش سفری و بالش دورگردنی

راهنمای خرید بهترین بالش های سفری در سال 1399

0 602

- تبلیغات -

چطور یک بالش سفری مناسب انتخاب کنیم؟

زمانی که در سفر هستید و به کمی خواب نیاز دارید تا خستگی راه را به در کنید، قطعا دنبال لوازمی خواهید بود که به شما برای داشتن یک استراحت کوتاه و البته عالی کمک کند.

معمولا اکثر افراد پس از خواب در وسایل نقلیه مانند اتومبیل، هواپیما و …  دردهای ناشی از کوفتگی عضلات به دلیل بد خوابیدن را تجربه کرده اند. دلیل اصلی این دردها، فشارهای نامتوازن و زیادی ست که به نقاطی از بدن در زمان خواب وارد می شود. به همین دلیل، بالش های مسافرتی یا همان بالش سفری یکی از لوازم جانبی ضروری و بسیار مهمی است که اکثر افراد از آنها به صورت مکرر استفاده می کنند.

بالش های مسافرتی یا همان بالش های دورگردنی بسبار کوچکتر از بالش های استاندارد هستند و همین امر به آنها اجازه میدهد تا زمان خواب در نقاط اصلی بین سر و گردن قرار گیرد. همچنین این بالش ها بسیار سبک هستند تا به راحتی قابل جابه جایی باشند و معمولا دارای روکش هایی با رنگ های تیره و از جنس مخمل هستند.

داخل این بالشها معمولا با فوم های سبک و یا هوا پر می شوند که این هوا زمان حمل و نقل می توانند تخلیه گردد. علاوه بر بالش های معمولی مستطیل یا مربعی شکل، امروزه بالش های سفری به شکل U و همچنین اشکال خلاقانه دیگری نیز تولید می شوند.

انواع بالش سفری

در این راهنما به بررسی کوتاه ویژگی های بالش های سفری پرداختیم

اگر مایلید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با بالش های سفری و ملاحظات مهم در انتخاب مدل مناسب داشته باشید با ما همراه باشید.
در ادامه بهترین گزینه های خرید بالش های سفری موجود در بازار را از نظر ما را مشاهده خواهید کرد. انتخاب ما بر اساس تجارب استفاده مشتریان این بالش ها و همچنین تحقیق و تحلیل عمیق تیم پیژامه است.

- تبلیغات -

نحوه انتخاب بهترین بالش سفری و بالش دورگردنی

بهترین بالش دور گردنی برای افرادی که از درد گردن رنج می برند و یا کار آنها استفاده از این وسیله است ، یک محصول ضروری است. به عنوان مثال ، رانندگانی را که در این بازار پرتلاطم هستند ، باید دائما در حال حرکت باشند و مایل رانندگی کنند. ضربات ضربه ای به گردن و ستون فقرات به دلیل برآمدگی جاده می تواند در طولانی مدت تأثیر بسیار بدی بر روی بدن آنها بگذارد.

چرا باید بالش گردن مسافرتی تهیه کنید

خوابیدن در هواپیما چالشی است که حتی باتجربه ترین مسافران را نیز عصبانی می کند.

لوازم جانبی ضروری سفر که هنگام سفر با یک پرواز طولانی مدت به آن نیاز دارید.

مهم نیست که در سفر بین المللی خود چه تعداد فعالیت را در نظر داشته باشید ، قطعاً می خواهید در مقطعی خسته شوید. از این رو یک بالش مسافرتی مفید گردن شما را از ساعتها ناراحتی هنگام مسافرت نجات داده و از آن پشتیبانی می کند.

آیا به بالش مسافرتی نیاز دارید؟

بله ، البته ، مخصوصاً اگر دوست دارید هنگام مسافرت برای شارژ مجدد سریع کمی چرت بزنید. بالش مسافرتی به مسافران برای پشتیبانی از گردن کمک می کند و در هنگام مسافرت کمی راحتی می دهد.

چگونه بهترین بالش را انتخاب کنیم

پشتیبانی
پشتیبانی از گردن برای شما بسیار حیاتی است. هنگام خرید بالش مسافرتی ، مطمئن باشید که گزینه های بسیار خوبی برای دستیابی به موقعیت خواب ایده آل دارد. ما به شما توصیه می کنیم یک بالش گردنی انتخاب کنید که بینی شما را با مرکز چانه همسو کند تا بتوانید بدون درد به مقصد برسید. به شما کمک می کند از فشار ناخواسته به وضعیت ، گردن و کمر خود جلوگیری کنید. اگر ترجیح می دهید این ماده از کف حافظه یا دانه های نرم ساخته شود ، بررسی مواد داخلی بالشهای مسافرتی شما نیز ضروری است. بسته به استحکام و پشتیبانی شما ترجیح می دهید و باید راحت ترین پشتیبانی از گردن را به شما ارائه دهد.

اندازه
شما باید به دنبال بهترین بالش مسافرتی باشید که حمل آن آسان و قابل حمل باشد یا چیزی که بتوانید به راحتی آن را به چمدان خود متصل کنید. یک بالش گردن مسافرتی بادی نباید فضای زیادی را در چمدان حمل کنید.

پارچه
هرگز نمی توانید با استفاده از بالشی که از پارچه خراشیده شده است راحت بخوابید. انتخاب پارچه مناسب پارچه برای بالش ضروری است ، به خصوص اگر مسافر مکرر هستید یا برای یک پرواز طولانی مدت. همچنین یک بالش مسافرتی انتخاب کنید که برای راحتی کار بتواند در ماشین شستشو کند.

انواع مختلف بالش مسافرتی

بالش های مسافرتی U شکل
همانطور که از نام آن مشخص است ، این نوع بالش های مسافرتی به شکل U هستند تا روی گردن شما را بپوشانند و پشتیبانی بیشتری داشته باشند. انواع مختلف بالش مسافرتی U شکل در بازار موجود است. برخی از آنها دارای مقداری کاپوت هستند که از بالای سر شما عبور می کند تا به نوعی اثر خاموشی ایجاد کند ، برخی دیگر برای خواب های جانبی ساخته شده اند و برخی باید به صندلی شما متصل شوند.

بالش مسافرتی بادی
اگر بالش مسافرتی می خواهید ، بالش مسافرتی بادی یکی دیگر از گزینه های مناسب است. این بالش مسافرتی به شما امکان انعطاف پذیری برای تورم را برای ذخیره سازی مفید سفر می دهد.

بالش سفر تراکم پذیر
اگر ترجیح می دهید سبک مینی بالش داشته باشید بهترین بالش برای خواب است. این بسیار سبک با پر کردن کف نرم است که برای جاده ها و سفرهای کوچک ، کمپینگ ، پروازها و کوله پشتی ایده آل است. این به دلیل طراحی جمع و جور تقویت کننده رول آن معروف است که به راحتی می تواند در یک کوله پشتی ، کوله پشتی ، توتی یا چمدان بسته بندی شود.

بالش مسافرتی برای بچه ها
بالش های مسافرتی با طرح های کوچکتر متناسب با گردن و سر کودک هستند. بالش های مسافرتی برای کودکان با طرح های مختلف و شکل های سرد الهام گرفته از شخصیت های مختلف کارتونی ، طراحی زیبا و رنگ های روشن ساخته شده اند. علاوه بر این ، آنها میکروفیبرهای نرم و پر دارند که به لطافت مورد نیاز می افزایند. آنها همچنین دارای پشتیبانی از چانه هستند تا هنگام خواب کودک شما سر او را ثابت نگه دارد.

انواع بهترین بالش های بادی سفری

انواع بهترین بالش های دورگردنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.